فیلتر شنی

فیلتر شنی

واحد صنعتی بخار شعله اقدام به طراحی، تولید و ارائه محصول با کیفیت بالا در زمینه فیلتر های شنی نموده است .فیلترهای شنی جهت حذف ذرات معلق تاقطر m50µ و کاهش کدورت آب، به کار گرفته میشوند. فیلترهای کربن اکتیو معمولا برای حذف موادآلی و یا استخراج کلرآزاد از آب مورد استفاده قرار میگیرند. تا آن را برای تغذیه سیستم مناسب سازند.

این نوع فیلترها علاوه بر اینکه باعث از بین رفتن طعم، رنگ و بوی آب میشوند. از واحدها و ابزارهایی که با آب تغذیه سروکار دارند. در مقابل آسیب های احتمالی ناشی از اکسیداسیون و رسوب مواد آلی محافظت مینماید. فیلترهای کربن اکتیو بخار شعله به خاطر ماهیت چندکاره بودنشان.  و همچنین عدم اضافه کردن موادمضر به آب تغذیه، یک تکنیک بسیارمطلوب برای تصفیه آب میباشند.

باید توجه داشت که انواع مختلف فیلترهای کربن اکتیو ممکن است. خصوصیات فیزیکی و شیمیایی متفاوتی داشته باشند.، به همین خاطر انتخاب فیلتر درست و مناسب برای کاربری مورد نظر.، از اهمیت شایانی برخوردار است. با توجه به میزان مواد موجود در آب تغذیه، این فیلترها پس از گذشت. مدت زمانی اشباع شده و نیاز به شست و شوی معکوس  دارند.

جهت شستشوی معکوس میتوان از سه مکانیزم دستی.، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک استفاده نمود. در فیلترهای کربن اکتیو زمان احیا یک تا شش ماه میباشد. این فیلترها پس از شستشوی معکوس باید به مدت 25 دقیقه. با بخار فشار پایین شسته شوند . در صورتی که برای مدتی از این نوع فیلترها استفاده نشود. باید آنها را با آب کلر دار مورد شستشو قرارداد.

مقاله :  بویلر فایرباکس

بدنه اصلی آن پس از تمییزکاری، زنگ زدایی و سندبلاست. و با سه لایه زینک ریچ و اپوکسی پوشیده میشود. هر دستگاه فیلترشنی ساخت واحد صنعتی بخار شعله مجهز به دریچه بازدید. بالا و پایین، فشار سنج و شیرتخلیه هوا میباشد. بسته به شرایط آب خام و کیفیت موردنیاز، بستر صافی. از چند لایه سنگ سیلیس دانه بندی شده آنتراسیت پر میگردد.

جهت مشاوره با تیم فنی بخار شعله خراسان تماس بگیرید:

09128978600

09152073141

05135415050

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.